Mekanlar

Cafe Home Bursa

2016 yılında şehrin en canlı semtlerinden Nilüfür bölgesinde Ardıç Park Alışveriş Merkezinde hizmet vermeye başlamıştır. Cafe Home Bursa büyük kütüphanesi, modern mimarisi ile dikkat çekip dünya geleneksel lezzetlerinin harmanlandığı menüsünü misafirleriyle buluşturdu.


Cafe Home Food Factory Atakum

Cafe Home halkalarından ikincisi 56’lar merkezden sonra Atakum sahilinde konuşlandı. Kısa sürede şehrin en popüler mekanlarından biri haline geldiğini anlamak için bir kez gitmeniz yeterli. Her katından görünen deniz manzarası, mekanın yüksek tavanlı mimarisi demir ve ahşap dekorasyonla birleşince sakin ve sık bir atmosferde ağırlıyor konuklarını. Cafe Home mutfak ekibinin yarattığı dünya mutfağından ve yerel lezzetlerden oluşan zengin menü, diğer taraftan farklı olarak odun ateşinde pişen pidesi, her damak tadına hitap etmektedir. Ayrıca mekanın en üst katında bulunan özel salonuyla doğum günleri, grup yemekleri, tanıtımlar, barkovizyon gösterimi, toplantılar, nikah organizasyonları için konuklarına çok özel bir alan sunmaktadır.
Mimar Sinan Mh. Atatürk Bulv. No:249 Atakum/SAMSUN | 0362 407 01 77


Cafe Home 56'lar

Samsun’da Cafe-Restaurant kültürünün ilk örneklerinden ve 56’lar semtinin en favori mekanlarından biri olan Cafe Home bu sene 6. yılını kutluyor. Sizi, Samsun’un hareketli atmosferinden çıkarıp, bahçesine oturdugunuz andan itibaren sımsıcak bir ortam karşılıyor. Kahvaltısından öğlen yemeğine, isteyenler için ev yemeklerinden oluşan açık büfesinde takdire şayan akşam yemeğine ve içecek menüsüyle ilgi çeken bu samimi mekanda günün her saatinde keyifli vakitler geçirmek kaçınılmaz.


Cafe Home Fast Food Kampüs

Cafe Home şubelerinden 3.sü OMÜ Yaşam Merkezinde açıldı. Fast Food olarak tasarlanan şubede kendi salatanızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz. Tavuk kavurma ve kumpiri vazgeçilmez lezzetleri arasındadır...


Cafe Home Fast Food Waffle

Cafe Home Food Factory’nin OMÜ yaşam merkezinde 4. şubesi olarak açılan mekan diğerlerinden farklı olarak franchise sistemiyle yoluna devam etmektedir. Menüsünde Waffle, Çikolata Şelalesi ve dünya kahvelerinden seçmeler bulunmaktadır. Yolunuz düşerse bu muhteşem lezzetlerden tatmadan gitmeyin deriz...